- oferty

(48 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Skrzetusko
Mieszkanie na sprzedaż
5 pokoi
128,00 m2
Unikalny apartament (128 m2) położony na piątym - ostatnim piętrze budynku wchodzącego w skład zamkniętego…
1 749 000 zł 13 664,06 zł/m2
Białe Błota, Lisi Ogon
Działka na sprzedaż
20 452,00 m2
Działka inwestycyjna o powierzchni ponad 2ha położona w podbydgoskim Lisim Ogonie. Grunt objęty miejscowym planem…
5 000 000 zł 244,47 zł/m2
Bydgoszcz, Osowa Góra
Dom na sprzedaż
4 pokoje
137,00 m2
Piętrowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) położony na bydgoskiej Osowej Górze. Wymarzone miejsce dla…
1 450 000 zł 10 583,94 zł/m2
Bydgoszcz, Osowa Góra
Działka do wynajęcia
212,00 m2
Na wynajem pusta działka o powierzchni 212 m2 położona na bydgoskiej Osowej Górze. Grunt objęty…
1 000 zł 4,72 zł/m2
Sicienko, Wierzchucinek
Dom na sprzedaż
3 pokoje
130,00 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Dom wolnostojący w stanie surowym otwartym położony w…
449 000 zł 3 453,85 zł/m2
Koronowo (gw), Gogolin
Działka na sprzedaż
53 104,00 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Działka rolna powierzchni 5,3ha zlokalizowana w miejscowości Gogolin,…
530 000 zł 9,98 zł/m2
Bydgoszcz, Glinki
Obiekt na sprzedaż
1 759,00 m2
Budynek biurowo-produkcyjny położony w przemysłowej części bydgoskiego osiedla Glinki. W piętrowym budynku o powierzchni całkowitej…
1 990 000 zł 1 131,32 zł/m2
Bydgoszcz, Glinki
Hala na sprzedaż
2 549,00 m2
Budynek produkcyjno-magazynowy położony w przemysłowej części bydgoskiego osiedla Glinki. W piętrowym budynku o powierzchni całkowitej 2549m2…
2 290 000 zł 898,39 zł/m2