Doradca ds. nieruchomości

Jeżeli jesteś: wyjątkowy, nie boisz się wyzwań, jesteś ambitny, chcesz pracować w młodym, zgranym zespole i motywuje Cię ponadprzeciętne wynagrodzenie.. szukamy właśnie Ciebie!

Sfera Nieruchomości opiera swoją działalność na profesjonalnym i rzeczowym podejściu do klienta popartym obszerną wiedzą merytoryczną i wieloletnią praktyką naszych pracowników. Działamy w sektorze doradztwa w zakresie zakupu i sprzedaży mieszkań, domów, działek i obiektów komercyjnych, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym.

Twój zakres obowiązków

  • aktywna obsługa klienta na lokalnym rynku nieruchomości
  • pozyskiwanie ofert nieruchomości
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami
  • organizacja i monitoring przebiegu transakcji
  • współpraca z zespołem i dbałość o pozytywne relacje
  • realizacja planów sprzedażowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku Spółki

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży, mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości
  • zdolności do budowania relacji z klientami
  • umiejętności organizowania czasu pracy
  • ambitnego i kreatywnego stosunku do powierzonych zadań

To oferujemy

  • możliwość pracy na ofertach z Rynku Pierwotnego i Wtórnego
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, aparat z szerokokątnym obiektywem
  • szkolenie wstępne oraz wsparcie merytoryczne na każdym etapie kariery
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa, prowizje, bonusy, premie kwartalne)
  • dofinansowanie do kursów językowych
  • fantastyczną atmosferę pracy

Aby aplikować wyślij mail zawierający CV z klauzulą o przetwarzaniu danych na adres: biuro@sfera.nieruchomosci.pl
Odpowiemy na wybrane aplikacje.

OK