Doradztwo kredytowe

W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów rozszerzyliśmy profil naszej działalności, oferując tym samym możliwość współpracy z grupą niezależnych doradców finansowych. Teraz pomożemy Państwu, nie tylko znaleźć swoje wymarzone „m”, ale także dobrać najlepszy kredyt na jego sfinansowanie. I to bez żadnych dodatkowych kosztów!

Znalezienie dobrego kredytu nie jest łatwe: na rynku działa wiele banków i instytucji finansujących potrzeby mieszkaniowe, oferujących pożyczki gotówkowe i zachęcających do zadłużenia się na inny cel. Rolą niezależnego doradcy jest zbadanie zdolności kredytowej, porównanie ofert, wskazanie zalet i wad poszczególnych produktów, oraz pomoc w wyborze i wynegocjowaniu najkorzystniejszej oferty.

W naszym biurze można porównać oferty wszystkich banków komercyjnych, a w naszej ofercie znajdują się kredyty hipoteczne, konsolidacyjne, refinansowe i gotówkowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Klientom, którzy dysponują gotówką jesteśmy w stanie zaproponować wysoko oprocentowane lokaty, fundusze inwestycyjne i inne formy inwestycji krótko i długoterminowych.

Dane

Kwota kredytu:
PLN
Ilość miesięcznych rat
Oprocentowanie roczne
%

Wynik

Raty równe:
Stała rata
Raty malejące:
Pierwsza rata
Ostatnia rata
Całkowity koszt kredytu:
Raty równe:
Raty malejące:

Sprawdź swoją zdolność kredytową

Jeśli chcielibyście Państwo zasięgnąć opinii specjalisty lub umówić się na spotkanie w sprawie kredytu prosimy o kontakt.

Skontaktuj się

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK