Mieszkania na wynajem - oferty

(17 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie do wynajęcia
1 pokój
23,45 m2
Przytulna kawalerka (ok. 24m2) na drugim piętrze w kamienicy w ścisłym Centrum miasta. Kawalerka przy…
1 500 zł 63,97 zł/m2
Bydgoszcz, Bartodzieje
Mieszkanie do wynajęcia
2 pokoje
63,77 m2
Dwupokojowe mieszkanie (pow. 63,77 m2) usytuowane na pierwszym piętrze w  apartamentowcu na bydgoskim Skrzetusku, blisko…
2 800 zł 43,91 zł/m2
Bydgoszcz, Bartodzieje
Mieszkanie do wynajęcia
3 pokoje
77,74 m2
Mieszkanie trzypokojowe (70,69m2) na VIII piętrze na nowoczesnym osiedlu ATRIUM PARK: Bartodzieje ul. Gajowa.   Jasne,…
3 200 zł 41,16 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie do wynajęcia
3 pokoje
48,00 m2
Trzypokojowe mieszkanie (pow. 48 m2) na pierwszym piętrze w bloku z windą (2025 r.) na…
3 100 zł 64,58 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie do wynajęcia
2 pokoje
48,45 m2
Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe (duży pokój z wnęką), z osobna kuchnią, łazienką i wc. Mieszkanie…
1 700 zł 35,09 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie do wynajęcia
3 pokoje
48,00 m2
3 100 zł 64,58 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie do wynajęcia
2 pokoje
46,12 m2
Ustawne 2- pokojowe mieszkanie  (pow. 46,12 m2) usytuowane na trzecim piętrze bloku w Centrum- ul.…
2 300 zł 49,87 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie do wynajęcia
2 pokoje
49,75 m2
2- pokojowe mieszkanie  (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Nietuzinkowe…
1 990 zł 40,00 zł/m2