- oferty

(48 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Szwederowo
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
69,47 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Mieszkanie czteropokojowe (69,47m2) położone na pierwszym piętrze…
599 000 zł 8 622,43 zł/m2
Bydgoszcz, Okole
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
38,38 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Mieszkanie dwu-pokojowe (38m2) w parterze oficyny na…
219 000 zł 5 706,10 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
60,83 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Mieszkanie trzypokojowe (61m2) położone na trzecim piętrze…
419 000 zł 6 888,05 zł/m2
Bydgoszcz, Bielawy
Lokal do wynajęcia
70,00 m2
Lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na wysokim parterze w biurowcu…
4 200 zł 60,00 zł/m2
Bydgoszcz, Bielawy
Lokal do wynajęcia
50,00 m2
Lokal użytkowy (dwa pomieszczenia) z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na wysokim parterze…
3 000 zł 60,00 zł/m2
Bydgoszcz, Bielawy
Lokal do wynajęcia
118,00 m2
7 080 zł 60,00 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
63,10 m2
OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE! Mieszkanie trzypokojowe (63m2) położone na parterze bloku mieszkalnego na…
465 000 zł 7 369,26 zł/m2
Dobrcz, Kozielec
Działka na sprzedaż
1 957,00 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Działka budowlana o powierzchni 1957 m2 położona…
175 000 zł 89,42 zł/m2