Działki na sprzedaż - oferty

(49 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Szwederowo
Działka na sprzedaż
1 126,00 m2
Działka budowlana o powierzchni 1126 m2, położona na bydgoskim Szwederowie (os. Podgórna) Grunt o pochyłym ukształtowaniu,…
1 702 000 zł 1 511,55 zł/m2
Dąbrowa Chełmińska, Słończ
Działka na sprzedaż
2 921,00 m2
Na sprzedaż działka o powierzchni 2921 m² położona w miejscowości Słoncz, w powiecie bydgoskim. Nieruchomość…
68 000 zł 23,28 zł/m2
Bydgoszcz, Miedzyń
Działka na sprzedaż
347,00 m2
Atrakcyjna działka ROD na ogródku działkowym im. 1-go Maja na Miedzyniu. Działka o powierzchni 347m2,…
59 000 zł 170,03 zł/m2
Bydgoszcz, Opławiec
Działka na sprzedaż
1 673,00 m2
Działka budowlana o powierzchni 1673 m2 położona w Opławcu. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego…
699 000 zł 417,81 zł/m2
Dąbrowa Chełmińska, Nowy Dwór
Działka na sprzedaż
3 149,00 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Działka o powierzchni 3149 m2 położona 7…
320 000 zł 101,62 zł/m2
Dobrcz, Kozielec
Działka na sprzedaż
1 957,00 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Działka budowlana o powierzchni 1957 m2 położona…
175 000 zł 89,42 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Działka na sprzedaż
4 395,00 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Działka budowlana o powierzchni 4395 m2 położona…
1 318 000 zł 299,89 zł/m2
Dobrcz, Kozielec
Działka na sprzedaż
54 348,00 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Działka inwestycyjna o powierzchni 5,43ha  położona w…
1 500 000 zł 27,60 zł/m2