Sfera Nieruchomości to najwyższa jakość doradztwa w zakresie zakupu i sprzedaży mieszkań, domów, działek
i obiektów komercyjnych.

Dlaczego to nas wybierają klienci?

Naszą działalność opieramy na profesjonalnym i rzeczowym podejściu do klienta. Mamy obszerną wiedzę merytoryczną w zakresie nieruchomości, a nasi pracownicy mogą się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży.

Sfera Nieruchomości

0

nieruchomości w naszej ofercie

0

Doradców ds. nieruchomości dostępnych do Twojej dyspozycji

0

lat na rynku

0

zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług

Poszukujesz dobrego biura nieruchomości w Bydgoszczy? Skontaktuj się z nami.

Radzimy sobie w każdym przypadku

Przeprowadziliśmy kilka tysięcy transakcji zakupu, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Zetknęliśmy się z każdym możliwym problemem prawnym, wielokrotnie braliśmy udział w trudnych negocjacjach i doradzaliśmy klientom w podejmowaniu właściwych decyzji – zawsze zachowując przy tym wysokie standardy etyczne.

Cieszymy się, że obraliśmy prokliencki model pracy. Dzięki temu, 6 na 10 nowych klientów trafia do nas z polecenia.

Posiadamy obszerną wiedzę, którą stale aktualizujemy

Praca w branży nieruchomości wymaga solidnego przygotowania merytorycznego. Właściciele spółki ukończyli studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i posiadają państwowe licencje. 

Formalne kwalifikacje są bardzo ważne, tym bardziej, że od początku 2014 roku zawód pośrednika został uwolniony i teoretycznie sprzedażą nieruchomości może zajmować się każdy. Dbając o Twoje bezpieczeństwo, stale pogłębiamy naszą wiedzę, a naszym pracownikom zapewniamy systematyczne szkolenia.

Zapewniamy profesjonalną obsługę

Wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Naszą pracę rozpoczynamy od osobistego spotkania. Chcemy dokładnie poznać Twoje preferencje.

Na podstawie dokładnej analizy oczekiwań, jesteśmy w stanie przygotować i zaproponować najkorzystniejszą ofertę. Chcemy, aby negocjowanie warunków umowy, jej przygotowanie i przekazanie nieruchomości były w oczach klienta czystą formalnością. 

Zapewnimy Ci bezpieczeństwo

Chcemy, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie, dlatego w ramach umowy zapewniamy pełną obsługę prawną przeprowadzanych transakcji. Dodatkowo, udzielamy bezpłatnych porad dotyczących wszystkich zagadnień związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości.

Współpracujemy z najlepszymi kancelariami notarialnymi, w których nasi klienci mają wynegocjowane preferencyjne stawki.

Bezpłatne doradztwo finansowe

Nasze usługi są kompleksowe, dlatego nasi klienci mogą liczyć na doradztwo w zakresie finansów zupełnie za darmo. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami na rynku, którzy sprawdzą Twoją zdolność kredytową i przedstawią najkorzystniejsze rozwiązania przygotowane w oparciu o indywidualne potrzeby. W naszym biurze można porównać oferty wszystkich banków komercyjnych!

Oferujemy szeroki wybór 

Wybierając naszą firmę klienci mają możliwość zakupu i sprzedaży każdego typu nieruchomości. W naszej ofercie znaleźć można mieszkania, domy, działki i obiekty komercyjne. Pracujemy w oparciu o rynek wtórny, ale dużą część naszej sprzedaży stanowi rynek pierwotny. 

Współpracujemy z większością deweloperów na bydgoskim rynku, w związku z tym w trakcie jednego spotkania możemy przedstawić i porównać setki ofert nowych mieszkań, i to – w przeciwieństwie do rynku wtórnego – bezpłatnie!

Pracujemy rzetelnie i transparentnie

Szukanie mieszkania przez internet nie należy do przyjemności. Brak podstawowych informacji, rozbieżne dane na różnych portalach, lakoniczne opisy, kiepskiej jakości zdjęcia – to najczęstsze niedogodności, z którymi spotykają się klienci. 

Staramy się wyróżnić na tak zorganizowanym rynku, dlatego nasze oferty są naszą wizytówką. Używamy standaryzowanych opisów, dbamy o jakość zdjęć, aby oglądając nieruchomość w internecie, klient miał wrażenie, że już wszedł do mieszkania. Do każdej oferty dołączamy rzut nieruchomości.

Zakup lub sprzedaż nieruchomości to ważne wydarzenia w życiu każdego człowieka, dlatego wierzymy, że inwestycja w dobrego doradcę opłaci się z nawiązką. Przekonaliśmy Cię do siebie? Jeśli tak, zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania.

Indywidualna pomoc przy transakcjach

Wesprzemy Cię podczas całego procesu kupna lub sprzedaży nieruchomości. Będziemy z Tobą od pierwszej prezentacji aż po odbiór kluczy.

Projekt i wykończenie nieruchomości

Nasz projektant pomoże Ci zaplanować remont lub wykończenie mieszkania. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt, który zrealizuje nasz wykonawca.

Pomoc w uzyskaniu kredytu

Współpracujemy z najlepszymi doradcami finansowymi na rynku. Przygotują dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązania kredytowe, w dowolnie wybranym banku.

Napisz do nas

    Referencje