Mieszkania - oferty

(355 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Bartodzieje
Mieszkanie do wynajęcia
2 pokoje
63,77 m2
Dwupokojowe mieszkanie (pow. 63,77 m2) usytuowane na pierwszym piętrze w  apartamentowcu na bydgoskim Skrzetusku, blisko…
2 800 zł 43,91 zł/m2
Bydgoszcz, Bartodzieje
Mieszkanie do wynajęcia
3 pokoje
77,74 m2
Mieszkanie trzypokojowe (70,69m2) na VIII piętrze na nowoczesnym osiedlu ATRIUM PARK: Bartodzieje ul. Gajowa.   Jasne,…
3 200 zł 41,16 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Lokal do wynajęcia
1 pokój
21,00 m2
Lokal biurowo-usługowy z witryną  (pow. około 21 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r.…
987 zł 47,00 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Lokal do wynajęcia
2 pokoje
117,17 m2
Lokal usługowy z prywatną łazienką (pow. 117,17 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r.…
5 507 zł 47,00 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
38,77 m2
Budynek usytuowany w Starym Fordonie, w sąsiedztwie odrestaurowanego bulwaru nad Wisłą z pełną infrastrukturą wypoczynkową:…
398 900 zł 10 288,88 zł/m2
Bydgoszcz, Łęgnowo
Lokal do wynajęcia
1 pokój
19,30 m2
Lokal (pow. 19,3 m2) znajdujący się w  budynku biurowym, zlokalizowanym na bydgoskim Łęgnowie, przy ul.…
753 zł 39,00 zł/m2
Bydgoszcz, Szwederowo
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
54,01 m2
TYLKO U NAS!!!   Mieszkanie trzy pokojowe (55,10m2) na pierwszym piętrze w bloku na bydgoskim…
385 000 zł 7 128,31 zł/m2
Dąbrowa Chełmińska, Słończ
Działka na sprzedaż
2 921,00 m2
Na sprzedaż działka o powierzchni 2921 m² położona w miejscowości Słoncz, w powiecie bydgoskim. Nieruchomość…
68 000 zł 23,28 zł/m2