- oferty

(355 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Kapuściska
Hala do wynajęcia
570,00 m2
Oferujemy na wynajem halę o charakterze produkcyjnym/magazynowym/warsztatowym zlokalizowaną przy ul. Przemysłowej. Obiekt murowany z 2016…
13 110 zł 23,00 zł/m2
Bydgoszcz, Wilczak
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
72,00 m2
Oferta inwestycyjna - dwupak mieszkaniowy, z osobnymi KW! Dwa mieszkania dwupokojowe, położone na parterze kamienicy,…
399 000 zł 5 541,67 zł/m2
Dąbrowa Chełmińska, Wałdowo Królewskie
Działka na sprzedaż
1 192,00 m2
WAŁDOWO PRAWDZIWIE KRÓLEWSKIE - Działka 1192 m2 pod zabudowę jednorodzinną w Wałdowie Królewskim.   Prezentowana działka…
178 000 zł 149,33 zł/m2
Dąbrowa Chełmińska, Wałdowo Królewskie
Działka na sprzedaż
1 192,00 m2
178 000 zł 149,33 zł/m2
Dąbrowa Chełmińska, Wałdowo Królewskie
Działka na sprzedaż
1 191,00 m2
WAŁDOWO PRAWDZIWIE KRÓLEWSKIE - Działka 1191 m2 pod zabudowę jednorodzinną w Wałdowie Królewskim.   Prezentowana działka…
178 000 zł 149,45 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
129,68 m2
Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 124m2, położone na drugim piętrze kamienicy w Centrum Bydgoszczy przy…
949 000 zł 7 318,01 zł/m2
Osielsko, Wilcze
Działka na sprzedaż
1 123,00 m2
Działka budowlana o powierzchni 1.123 m2 położona w Wilczu gm. Osielsko. Grunt jest objęty miejscowym…
229 000 zł 203,92 zł/m2
Osielsko, Wilcze
Działka na sprzedaż
1 051,00 m2
Działka budowlana o powierzchni 1.051 m2 położona w Wilczu gm. Osielsko. Grunt jest objęty miejscowym…
215 000 zł 204,57 zł/m2