- oferty

(358 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
38,77 m2
Budynek usytuowany w Starym Fordonie, w sąsiedztwie odrestaurowanego bulwaru nad Wisłą z pełną infrastrukturą wypoczynkową:…
398 900 zł 10 288,88 zł/m2
Bydgoszcz, Łęgnowo
Lokal do wynajęcia
1 pokój
19,30 m2
Lokal (pow. 19,3 m2) znajdujący się w  budynku biurowym, zlokalizowanym na bydgoskim Łęgnowie, przy ul.…
753 zł 39,00 zł/m2
Bydgoszcz, Szwederowo
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
54,01 m2
TYLKO U NAS!!!   Mieszkanie trzy pokojowe (55,10m2) na pierwszym piętrze w bloku na bydgoskim…
385 000 zł 7 128,31 zł/m2
Dąbrowa Chełmińska, Słończ
Działka na sprzedaż
2 921,00 m2
Na sprzedaż działka o powierzchni 2921 m² położona w miejscowości Słoncz, w powiecie bydgoskim. Nieruchomość…
68 000 zł 23,28 zł/m2
Świekatowo, Jania Góra
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
65,95 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, TYLKO U MNIE !!! Mieszkanie trzypokojowe (66 m²) na parterze w budynku…
260 000 zł 3 942,38 zł/m2
Bydgoszcz, Wzgórze Wolności
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
36,00 m2
Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na dziesiątym piętrze wieżowca na Wzgórzu Wolności przy szpitalu Biziela.…
370 000 zł 10 277,78 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Hala do wynajęcia
595,00 m2
Magazyny wysokiego składowania z powierzchnią biurową, położone na terenach przy Parku Przemysłowym. Położenie budynku gwarantuje…
28 000 zł 47,06 zł/m2
Białe Błota,
Dom na sprzedaż
4 pokoje
105,00 m2
Dom w zabudowie bliźniaczej (105m2) z poddaszem nieużytkowym, na działce 1379m2 w miejscowości Białe Błota.…
699 000 zł 6 657,14 zł/m2