Cena
Cena za m2
Cena za m2
Rynek
Rynek
Numer oferty
Lokale użytkowe na wynajem - oferty
(61 ofert)Bydgoszcz, Śródmieście
Lokal do wynajęcia
2 pokoje
137,94 m2
Lokal biurowo-usługowy z dwoma prywatnymi łazienkami (pow. 138 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026…
6 483 zł
47,00 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Lokal do wynajęcia
1 pokój
80,89 m2
Lokal biurowo-usługowy z prywatną łazienką (pow. 80,89 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r.…
3 802 zł
47,00 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Lokal do wynajęcia
1 pokój
57,05 m2
Lokal biurowo-usługowy z prywatną łazienką (pow. 57 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r.…
2 681 zł
47,00 zł/m2
Bydgoszcz, Bartodzieje
Lokal do wynajęcia
125,00 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - DOSTĘPNA TYLKO U NAS! Funkcjonalnie zaprojektowany i wykończony lokal użytkowy z…
6 250 zł
50,00 zł/m2
Bydgoszcz, Bartodzieje
Lokal do wynajęcia
100,00 m2
5 000 zł
50,00 zł/m2
Bydgoszcz, Łęgnowo
Lokal do wynajęcia
1 pokój
122,20 m2
Lokal (pow. 122,2 m2) znajdujący się w budynku biurowym, zlokalizowanym na bydgoskim Łęgnowie, przy ul.…
4 766 zł
39,00 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Lokal do wynajęcia
3 pokoje
70,00 m2
Lokal biurowo-usługowy (pow. 70 m2) usytuowana na parterze budynku typu pawilon, ul. Gdańska. Funkcjonalna powierzchnia…
2 800 zł
40,00 zł/m2