Cena
Cena za m2
Cena za m2
Rynek
Rynek
Numer oferty
Lokale użytkowe na wynajem - oferty
(61 ofert)Bydgoszcz, Centrum
Lokal do wynajęcia
102,92 m2
Lokal użytkowy z witryną (102,92 m2) na parterze odrestaurowanej kamienicy w centrum Bydgoszczy, 50 m…
4 500 zł
43,72 zł/m2
Bydgoszcz, Bielawy
Lokal do wynajęcia
70,00 m2
Lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na wysokim parterze w biurowcu…
4 200 zł
60,00 zł/m2
Bydgoszcz, Bielawy
Lokal do wynajęcia
50,00 m2
Lokal użytkowy (dwa pomieszczenia) z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na wysokim parterze…
3 000 zł
60,00 zł/m2
Bydgoszcz, Bielawy
Lokal do wynajęcia
118,00 m2
7 080 zł
60,00 zł/m2
Bydgoszcz, Łęgnowo
Lokal do wynajęcia
1 pokój
19,30 m2
Lokal (pow. 19,3 m2) znajdujący się w budynku biurowym, zlokalizowanym na bydgoskim Łęgnowie, przy ul.…
753 zł
39,00 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Lokal do wynajęcia
1 pokój
21,00 m2
Lokal biurowo-usługowy z witryną (pow. około 21 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r.…
987 zł
47,00 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Lokal do wynajęcia
2 pokoje
117,17 m2
Lokal usługowy z prywatną łazienką (pow. 117,17 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r.…
5 507 zł
47,00 zł/m2