na wynajem - oferty

(88 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie do wynajęcia
2 pokoje
48,45 m2
Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe (duży pokój z wnęką), z osobna kuchnią, łazienką i wc. Mieszkanie…
1 700 zł 35,09 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie do wynajęcia
3 pokoje
48,00 m2
Trzypokojowe mieszkanie (pow. 48 m2) na pierwszym piętrze w bloku z windą (2025 r.) na…
3 100 zł 64,58 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie do wynajęcia
2 pokoje
46,12 m2
Ustawne 2- pokojowe mieszkanie  (pow. 46,12 m2) usytuowane na trzecim piętrze bloku w Centrum- ul.…
2 300 zł 49,87 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie do wynajęcia
2 pokoje
49,75 m2
2- pokojowe mieszkanie  (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Nietuzinkowe…
1 990 zł 40,00 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie do wynajęcia
2 pokoje
49,75 m2
Kawalerka (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Nietuzinkowe mieszkania o…
1 970 zł 39,60 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie do wynajęcia
2 pokoje
56,51 m2
Przestronne 2- pokojowe mieszkanie  (pow. 56,51 m2) usytuowane na pierwszym piętrze bloku w Centrum- ul.…
2 300 zł 40,70 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie do wynajęcia
3 pokoje
48,70 m2
Trzypokojowe mieszkanie (pow. 48,7 m2) na czwartym piętrze w bloku z windą (2024 r.) na…
2 800 zł 57,49 zł/m2
Bydgoszcz,
Mieszkanie do wynajęcia
2 pokoje
42,00 m2
Przestronny, dwupokojowy apartament (37m2) położony na czwartym piętrze w naprawdę pięknie odrestaurowanej kamienicy (ul. Grunwaldzka…
1 650 zł 39,29 zł/m2