Cena
Cena za m2
Cena za m2
Rynek
Rynek
Piętro
Piętro
Rok budowy
Rok budowy
Numer oferty
Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - oferty
(174 ofert)Bydgoszcz, Okole
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
68,00 m2
Mieszkanie 2-pokojowe (pow. użytkowa ok. 68m2) usytuowane na drugim piętrze kamienicy na bydgoskim Okolu. Nieruchomość…
379 900 zł
5 586,76 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
74,00 m2
Mieszkanie 3-pokojowe (pow. użytkowa ok. 74m2) usytuowane na parterze kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Nieruchomość do…
386 000 zł
5 216,22 zł/m2
Bydgoszcz, Górzyskowo
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
50,30 m2
Mieszkanie dwupokojowe (50,3m2) na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym na bydgoskim Górzyskowie - cena do…
399 000 zł
7 932,41 zł/m2
Bydgoszcz, Szwederowo
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
31,97 m2
Dwupokojowe mieszkanie (31,97m2) na I piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2025 roku na…
444 383 zł
13 900,00 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
69,54 m2
Mieszkanie czteropokojowe w dobrej lokalizacji. W nowej inwestycji na bydgoskich Kapuściskach zaplanowano dwa pięciopiętrowe budynki…
667 584 zł
9 600,00 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
101,53 m2
Apartament położony na piętrze domu czterorodzinnego, na bydgoskim Fordonie (os. Zamczysko). Wymarzone miejsce dla osób…
829 000 zł
8 165,07 zł/m2
Bydgoszcz, Osiedle Leśne
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
40,62 m2
Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na os. Leśnym, w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy, zaprojektowana z myślą…
440 727 zł
10 850,00 zł/m2