Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - oferty

(174 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
48,70 m2
Trzypokojowe mieszkanie (pow. 48,7 m2) na czwartym piętrze w bloku z windą (2024 r.) na…
629 000 zł 12 915,81 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
58,45 m2
Trzypokojowe mieszkanie (pow. 58,45 m2) na drugim piętrze w bloku z windą (2019 r.) w…
620 000 zł 10 607,36 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
33,00 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 z ogródkiem…
379 000 zł 11 484,85 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
31,30 m2
Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31m2 położone na drugim piętrze w kamienicy na bydgoskim Śródmieściu.  …
339 000 zł 10 830,67 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
34,45 m2
Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo…
416 845 zł 12 100,00 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
38,00 m2
2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu 6 Planet – gotowe do zamieszkania - cena do negocjacji !!!…
424 000 zł 11 157,89 zł/m2
Bydgoszcz, Skrzetusko
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
41,88 m2
Trzypokojowe mieszkanie (41,88 m2) na parterze w bloku z roku na bydgoskim Skrzetusku. Wyobraź sobie…
479 000 zł 11 437,44 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
70,00 m2
Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 70 m², usytuowane na drugim piętrze kamienicy w samym…
445 000 zł 6 357,14 zł/m2