Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - oferty

(174 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Górzyskowo
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
80,00 m2
Komfortowe 3 pokoje z klimatyzacją | 80 m² | Górzyskowo Na sprzedaż komfortowe i bardzo…
789 900 zł 9 873,75 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
56,06 m2
TYLKO U NAS! Mieszkanie czteropokojowe (56,06m2), położone na pierwszym piętrze w bloku na Kapuściskach, ul.…
399 000 zł 7 117,37 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
77,87 m2
Promocja 8999zł/m2 !!! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w…
699 900 zł 8 988,06 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
38,77 m2
Budynek usytuowany w Starym Fordonie, w sąsiedztwie odrestaurowanego bulwaru nad Wisłą z pełną infrastrukturą wypoczynkową:…
398 900 zł 10 288,88 zł/m2
Bydgoszcz, Szwederowo
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
54,01 m2
TYLKO U NAS!!!   Mieszkanie trzy pokojowe (55,10m2) na pierwszym piętrze w bloku na bydgoskim…
385 000 zł 7 128,31 zł/m2
Bydgoszcz, Wzgórze Wolności
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
36,00 m2
Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na dziesiątym piętrze wieżowca na Wzgórzu Wolności przy szpitalu Biziela.…
370 000 zł 10 277,78 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
63,10 m2
OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE! Mieszkanie trzypokojowe (63m2) położone na parterze bloku mieszkalnego na…
475 000 zł 7 527,73 zł/m2
Bydgoszcz, Bartodzieje
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
59,47 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Nowoczesny apartamentowiec | 3 pokoje |…
760 000 zł 12 779,55 zł/m2