Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - oferty

(174 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
57,91 m2
Budynek usytuowany w Starym Fordonie, w sąsiedztwie odrestaurowanego bulwaru nad Wisłą z pełną infrastrukturą wypoczynkową:…
575 900 zł 9 944,74 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
35,38 m2
345 900 zł 9 776,71 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
47,88 m2
Nowoczesne budynki wielorodzinne zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha…
479 600 zł 10 016,71 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
47,31 m2
473 100 zł 10 000,00 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
52,19 m2
511 462 zł 9 800,00 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
36,96 m2
376 992 zł 10 200,00 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
31,25 m2
340 625 zł 10 900,00 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
69,54 m2
 Mieszkanie czteropokojowe (67,19m2) z dużym tarasem (42m2), z którego można podziwiać panoramę Bydgoszczy. Z przyjemnością…
764 244 zł 10 989,99 zł/m2