Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - oferty

(174 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
65,64 m2
Mieszkanie trzypokojowe w dobrej lokalizacji. Duży salon (27m2) dwie sypialnie i garderoba a na przedpokoju miejsce…
669 528 zł 10 200,00 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
39,26 m2
Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję zlokalizowaną w Centrum Bydgoszczy. To idealne miejsce dla osób, które…
478 972 zł 12 200,00 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
44,82 m2
Promocja 8999zł/m2 !!! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w…
403 335 zł 8 999,00 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
65,58 m2
649 242 zł 9 900,00 zł/m2
Bydgoszcz, Wyżyny
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
20,23 m2
Mieszkanie jednopokojowe (20,23m2) na siódmym piętrze, na osiedlu Wyżyny. Funkcjonalna, zgrabna kawalerka z widokiem na…
239 000 zł 11 814,14 zł/m2
Bydgoszcz, Wyżyny
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
29,67 m2
 Mieszkanie jednopokojowe (30m2) na parterze, na bydgoskim osiedlu Glinki - Zielone Tarasy. Wykończone mieszkanie, praktycznie…
389 000 zł 13 110,89 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
52,56 m2
472 987 zł 8 998,99 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
53,34 m2
480 006 zł 8 998,99 zł/m2