Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - oferty

(174 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
62,04 m2
Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy…
614 196 zł 9 900,00 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
62,94 m2
 Najlepsze źródło informacji Z przyjemnością przedstawiamy Państwu drugi etap inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Kapuściskach. Nowoczesny,…
578 418 zł 9 189,99 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
54,58 m2
572 544 zł 10 490,00 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
68,46 m2
670 223 zł 9 789,99 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
74,20 m2
Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję zlokalizowaną w Centrum Bydgoszczy. To idealne miejsce dla osób, które…
920 080 zł 12 400,00 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
36,66 m2
399 594 zł 10 900,00 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
35,63 m2
399 056 zł 11 200,00 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
58,37 m2
700 440 zł 12 000,00 zł/m2