Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - oferty

(175 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
25,74 m2
TYLKO W NASZYM BIURZE! Kawalerka (25,74m2) położona na parterze w nowym budynku (2024 r.) na…
319 000 zł 12 393,16 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
25,33 m2
Wyremontowane mieszkanie (kawalerka 25,33 m2) na bydgoskim Szwederowie zaledwie 500 metrów od Starego Rynku. Lokal…
253 000 zł 9 988,16 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
26,74 m2
Kawalerka (pow. użytkowa 26,74m2) usytuowane na drugim piętrze kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Nieruchomość do remontu,…
169 900 zł 6 353,78 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
36,38 m2
Mieszkanie 2-pokojowe do generalnego remontu (pow. 36,38m2) usytuowana na 2 piętrze kamienicy na bydgoskim Śródmieściu.…
219 900 zł 6 044,53 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
42,47 m2
Mieszkanie 2-pokojowe do generalnego remontu (pow. 42,47m2) usytuowane na 2 piętrze kamienicy na bydgoskim Śródmieściu.…
249 900 zł 5 884,15 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
47,43 m2
Mieszkanie 2-pokojowe do generalnego remontu (pow. 47,43m2) usytuowane na 3 piętrze kamienicy na bydgoskim Śródmieściu.…
249 900 zł 5 268,82 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
31,60 m2
Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję zlokalizowaną w Centrum Bydgoszczy. To idealne miejsce dla osób, które…
379 200 zł 12 000,00 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
50,50 m2
Nowoczesne mieszkanie wykończone pod klucz – gotowe do zamieszkania + ogródek. Bydgoszcz, Urzecze. Na sprzedaż…
808 000 zł 16 000,00 zł/m2