Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - oferty

(175 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
70,00 m2
Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 70 m², usytuowane na drugim piętrze kamienicy w samym…
445 000 zł 6 357,14 zł/m2
Bydgoszcz, Szwederowo
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
26,20 m2
Kawalerka z dużą loggią na parterze w bloku mieszkalnym z 2007 r. na bydgoskim Szwederowie…
365 000 zł 13 931,30 zł/m2
Bydgoszcz, Jachcice
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
31,40 m2
Mieszkanie jednopokojowe (31,4 m²) na drugim piętrze w kamienicy na bydgoskich Jachcicach. Mieszkanie znajduje się…
245 000 zł 7 802,55 zł/m2
Bydgoszcz, Osiedle Leśne
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
55,60 m2
Dwupokojowe mieszkanie (55,6m2) położone na 3 piętrze bloku na bydgoskim Osiedlu Leśnym. Lokal idealny pod…
379 000 zł 6 816,55 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
90,30 m2
Duże, 4-pokojowe mieszkanie (90,30m2) w niskim budynku na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie składa się z czterech…
565 000 zł 6 256,92 zł/m2
Bydgoszcz, Skrzetusko
Mieszkanie na sprzedaż
5 pokoi
128,00 m2
Unikalny apartament (128 m2) położony na piątym - ostatnim piętrze budynku wchodzącego w skład zamkniętego…
1 749 000 zł 13 664,06 zł/m2
Bydgoszcz, Górzyskowo
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
35,50 m2
Mieszkanie dwu pokojowe (35,5m2) na trzecim piętrze w niskim bloku na bydgoskim Górzyskowie.   Mieszkanie…
399 000 zł 11 239,44 zł/m2
Bydgoszcz,
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
85,80 m2
Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe | Kameralne osiedle | Bydgoszcz – Jary Jeśli szukasz miejsca, które…
849 000 zł 9 895,10 zł/m2