Cena
Cena za m2
Cena za m2
Rynek
Rynek
Piętro
Piętro
Rok budowy
Rok budowy
Numer oferty
Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - oferty
(175 ofert)Bydgoszcz, Bielawy
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
60,32 m2
Mieszkanie trzypokojowe (60,32m2) na czwartym piętrze w apartamentowcu w dzielnicy Muzycznej Mieszkanie mieści się na…
741 936 zł
12 300,00 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
177,00 m2
Nietuzinkowy apartament (177m2) na trzecim piętrze z balkonami!! (jeden mały, drugi koło 12m2) w odnawianej…
999 900 zł
5 649,15 zł/m2
Bydgoszcz, Wilczak
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
72,00 m2
Oferta inwestycyjna - dwupak mieszkaniowy, z osobnymi KW! Dwa mieszkania dwupokojowe, położone na parterze kamienicy,…
399 000 zł
5 541,67 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
129,68 m2
Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 124m2, położone na drugim piętrze kamienicy w Centrum Bydgoszczy przy…
949 000 zł
7 318,01 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
75,22 m2
W nowej inwestycji na bydgoskich Kapuściskach zaplanowano dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą parkingową…
774 766 zł
10 300,00 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
60,64 m2
630 656 zł
10 400,00 zł/m2