Cena
Cena za m2
Cena za m2
Rynek
Rynek
Piętro
Piętro
Rok budowy
Rok budowy
Numer oferty
Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - oferty
(175 ofert)Bydgoszcz, Górzyskowo
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
80,00 m2
Komfortowe 3 pokoje z klimatyzacją | 80 m² | Górzyskowo Na sprzedaż komfortowe i bardzo…
789 900 zł
9 873,75 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
56,06 m2
TYLKO U NAS! Mieszkanie czteropokojowe (56,06m2), położone na pierwszym piętrze w bloku na Kapuściskach, ul.…
399 000 zł
7 117,37 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
77,87 m2
Promocja 8999zł/m2 !!! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w…
699 900 zł
8 988,06 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
37,00 m2
Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m² położone na pierwszym piętrze budynku na osiedlu Przylesie w…
279 000 zł
7 540,54 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
38,77 m2
Budynek usytuowany w Starym Fordonie, w sąsiedztwie odrestaurowanego bulwaru nad Wisłą z pełną infrastrukturą wypoczynkową:…
398 900 zł
10 288,88 zł/m2
Bydgoszcz, Szwederowo
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
54,01 m2
TYLKO U NAS!!! Mieszkanie trzy pokojowe (55,10m2) na pierwszym piętrze w bloku na bydgoskim…
385 000 zł
7 128,31 zł/m2
Bydgoszcz, Wzgórze Wolności
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
36,00 m2
Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na dziesiątym piętrze wieżowca na Wzgórzu Wolności przy szpitalu Biziela.…
370 000 zł
10 277,78 zł/m2