Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - oferty

(174 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Wyżyny
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
39,21 m2
Nowa inwestycja na bydgoskich Wyżynach została zaprojektowana z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. Dwupiętrowy budynek…
466 599 zł 11 900,00 zł/m2
Bydgoszcz, Wyżyny
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
62,93 m2
685 937 zł 10 900,00 zł/m2
Bydgoszcz, Wyżyny
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
26,10 m2
310 590 zł 11 900,00 zł/m2
Bydgoszcz, Wyżyny
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
62,72 m2
702 464 zł 11 200,00 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
35,90 m2
Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,9 m2 położone na drugim piętrze w nowym bloku mieszkalnym w…
382 335 zł 10 650,00 zł/m2
Bydgoszcz, Okole
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
45,47 m2
Mieszkanie 2-pokojowe (pow. użytkowa 45,47m2) usytuowane na poddaszu kamienicy na bydgoskim Okolu. Nieruchomość do kapitalnego…
175 000 zł 3 848,69 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
56,40 m2
TRZYPAK - GOTOWIEC INWESTYCYJNY Z ROI 8,88%! Mieszkanie (56 m2) podzielone na 3 niezależne kawalerki…
530 000 zł 9 397,16 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
44,54 m2
Mieszkanie 3-pokojowe (pow. 44,54m2) usytuowane na poddaszu odrestaurowanej kamienicy w Dzielnicy Muzycznej. Nieruchomość to nie…
339 900 zł 7 631,34 zł/m2