Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - oferty

(174 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Osiedle Leśne
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
57,00 m2
TRZYPAK - GOTOWIEC INWESTYCYJNY Z ROI 8,9%! Mieszkanie (57 m2) podzielone na 3 niezależne kawalerki,…
499 000 zł 8 754,39 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
110,96 m2
Stary Port 15 to nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy położony w prestiżowej lokalizacji nad Brdą, w ścisłym…
2 197 000 zł 19 799,93 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
60,20 m2
W nowej inwestycji na bydgoskich Kapuściskach zaplanowano dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą parkingową…
620 060 zł 10 300,00 zł/m2
Bydgoszcz, Szwederowo
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
31,83 m2
Nowoczesny budynek wielorodzinny zlokalizowany na bydgoskim Szwederowie to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha…
350 130 zł 11 000,00 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
80,85 m2
Tereny nadwiślańskie. Nowa inwestycja na bydgoskich Fordonie została zaprojektowana z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców.…
775 351 zł 9 589,99 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
73,34 m2
681 329 zł 9 290,01 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
73,34 m2
659 327 zł 8 990,01 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
58,10 m2
557 179 zł 9 590,00 zł/m2