Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - oferty

(174 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Bartodzieje
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
56,60 m2
Mieszkanie trzypokojowe (56,60m2) na drugim piętrze w apartamentowcu zlokalizowanym na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie składa się…
622 600 zł 11 000,00 zł/m2
Bydgoszcz, Bartodzieje
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
46,59 m2
Mieszkanie dwupokojowe (46,46m2) na pierwszym piętrze w apartamentowcu zlokalizowanym na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie składa się…
512 490 zł 11 000,00 zł/m2
Bydgoszcz, Osowa Góra
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
76,67 m2
PROMOCJA PRZY ZAKUPIE MIESZKANIA WRAZ Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W HALI GARAŻOWEJ - KOMÓRKA LOKATORSKA GRATIS…
713 797 zł 9 309,99 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
36,85 m2
Tereny nadwiślańskie. Nowa inwestycja na bydgoskich Fordonie została zaprojektowana z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców.…
375 501 zł 10 189,99 zł/m2
Bydgoszcz, Bielawy
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
59,69 m2
MIESZKANIE WYKOŃCZONE POD KLUCZ! Mieszkanie trzypokojowe (59,69m2) na parterze w apartamentowcu w Dzielnicy Muzycznej. Mieszkanie…
895 000 zł 14 994,14 zł/m2
Bydgoszcz, Bielawy
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
27,04 m2
MIESZKANIE WYKOŃCZONE POD KLUCZ! Mieszkanie jednopokojowe (27,04m2) na drugim piętrze w apartamentowcu w Dzielnicy Muzycznej.…
486 000 zł 17 973,37 zł/m2
Bydgoszcz, Bielawy
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
27,20 m2
MIESZKANIE WYKOŃCZONE POD KLUCZ! Mieszkanie jednopokojowe (27,20m2) na pierwszym piętrze w apartamentowcu w Dzielnicy Muzycznej.…
489 000 zł 17 977,94 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
33,00 m2
Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33m2 położone na drugim piętrze w kamienicy na bydgoskim Śródmieściu.  …
319 000 zł 9 666,67 zł/m2