Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - oferty

(174 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
56,51 m2
Przestronne 2- pokojowe mieszkanie  (pow. 56,51 m2) usytuowane na pierwszym piętrze bloku w Centrum- ul.…
418 174 zł 7 400,00 zł/m2
Bydgoszcz, Okole
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
121,19 m2
Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 121 m² znajduje się na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy na…
650 000 zł 5 363,48 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
96,70 m2
Mieszkanie w gotowym budynku. Budynek usytuowany w ścisłym centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Brdy.…
869 333 zł 8 990,00 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
31,75 m2
Dwupokojowe  mieszkanie z pięknym widokiem na Wisłę (pow. 31,75 m2) usytuowane na drugim piętrze w…
384 900 zł 12 122,83 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
57,76 m2
Trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Wisłę (pow. 57,76 m2 m2) usytuowane na drugim piętrze…
654 900 zł 11 338,30 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
115,41 m2
Nietuzinkowe mieszkanie (115 m2) z wyjątkowym widokiem z tarasu na Wyspę Młyńską !!! Mieszkanie w…
790 000 zł 6 845,16 zł/m2
Bydgoszcz, Osiedle Leśne
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
86,16 m2
Mieszkanie czteropokojowe (86,16m2) na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym na Osiedlu Leśnym. Przestronne, komfortowe mieszkanie,…
749 000 zł 8 693,13 zł/m2
Bydgoszcz, Bartodzieje
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
26,61 m2
Kawalerka (26,61m2) na czwartym piętrze w apartamentowcu zlokalizowanym na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie składa się z…
324 642 zł 12 200,00 zł/m2