Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - oferty

(174 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
80,67 m2
Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo…
830 901 zł 10 300,00 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
78,85 m2
827 925 zł 10 500,00 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
59,94 m2
587 412 zł 9 800,00 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
44,67 m2
442 233 zł 9 900,00 zł/m2
Bydgoszcz, Szwederowo
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
48,18 m2
Mieszkanie dwupokojowe (48,18m2) na wysokim parterze w nowym budynku. Osiedle Szwederowo. Ostatnie mieszkanie w tej…
505 890 zł 10 500,00 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
49,75 m2
2- pokojowe mieszkanie  (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Nietuzinkowe…
368 150 zł 7 400,00 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
49,75 m2
Kawalerka (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Można uznać to…
368 150 zł 7 400,00 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
46,12 m2
Ustawne 2- pokojowe mieszkanie  (pow. 46,12 m2) usytuowane na trzecim piętrze bloku w Centrum- ul.…
380 016 zł 8 239,72 zł/m2