Cena
Cena za m2
Cena za m2
Rynek
Rynek
Piętro
Piętro
Rok budowy
Rok budowy
Numer oferty
Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - oferty
(174 ofert)Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
45,39 m2
Wykończone trzypokojowe mieszkanie (pow.45,39 m2) usytuowane na drugim piętrze w bloku (2024 r.) w Fordonie,…
520 900 zł
11 476,10 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
45,58 m2
Wykończone trzypokojowe mieszkanie (pow.45,58 m2) usytuowane na drugim piętrze w bloku (2024 r.) w Fordonie,…
537 900 zł
11 801,23 zł/m2
Bydgoszcz, Bielawy
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
36,00 m2
Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie (36m2) na pierwszym piętrze w bloku z 2025r. na NAJNOWOCZEŚNIEJSZYM osiedlu miasta…
585 000 zł
16 250,00 zł/m2
Bydgoszcz, Osowa Góra
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
62,81 m2
Mieszkanie czteropokojowe (62,81m2) na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym na Osowej Górze w Bydgoszczy. Ze…
469 900 zł
7 481,29 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
43,84 m2
Mieszkanie dwupokojowe (43m2) na szóstym piętrze w apartamentowcu w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się w…
940 000 zł
21 441,61 zł/m2
Bydgoszcz, Szwederowo
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
82,70 m2
Trzypokojowe mieszkanie (82,7m2) na szóstym, ostatnim piętrze z 143m2 tarasem w inwestycji Perłowa Dolina. Mieszkanie…
1 100 000 zł
13 301,09 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
31,46 m2
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu drugi etap inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Kapuściskach. Nowoczesny, wielorodzinny budynek zaprojektowano…
355 183 zł
11 289,99 zł/m2