Domy na sprzedaż - oferty

(27 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Osielsko,
Dom na sprzedaż
5 pokoi
257,00 m2
Piętrowy, klimatyzowany dom jednorodzinny (226m2) w Osielsku Parter: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na…
2 099 000 zł 8 167,32 zł/m2
Bydgoszcz, Osowa Góra
Dom na sprzedaż
8 pokoi
331,84 m2
Dom wolnostojący o pow. 331.84 usytuowany na działce o pow. 3649 na osiedlu Osowa Góra,…
2 225 890 zł 6 707,72 zł/m2
Sicienko, Wierzchucinek
Dom na sprzedaż
3 pokoje
130,00 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Dom wolnostojący w stanie surowym otwartym położony w…
449 000 zł 3 453,85 zł/m2
Bydgoszcz, Bartodzieje
Dom na sprzedaż
5 pokoi
119,00 m2
Pięciopokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 116 m2 położony na bydgoskich Bartodziejach. Dom w…
1 300 000 zł 10 924,37 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Dom na sprzedaż
20 pokoi
940,00 m2
3 budynki po kapitalnym remoncie w super lokalizacji- w najbliższym sąsiedztwie Wyspy Młyńskiej. Oferta na…
5 400 000 zł 5 744,68 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Dom na sprzedaż
20 pokoi
522,40 m2
Kamienica o pow. całkowitej 522,4 m2, położona w pobliżu Wyspy Młyńskiej Czterokondygnacyjny budynek o niezwykłym…
2 550 000 zł 4 881,32 zł/m2
Osielsko, Osielsko
Dom na sprzedaż
4 pokoje
136,20 m2
Czteropokojowy dom (środkowy) w zabudowie szeregowej o powierzchni 108 m2 położony w Osielsku. Nieruchomość w…
865 000 zł 6 350,95 zł/m2
Białe Błota, Ciele
Dom na sprzedaż
5 pokoi
123,17 m2
Dom w zabudowie bliźniaczej (123,17m2), położony na działce 382m2 w podbydgoskiej miejscowości Ciele, zaledwie kilkanaście…
875 000 zł 7 104,00 zł/m2