Mieszkania na rynku pierwotnym

Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym. Przed rozpoczęciem współpracy, weryfikujemy każdego dewelopera i samą inwestycję. Część projektów prowadzimy na wyłączność, jako biuro sprzedaży dewelopera. Co roku wprowadzamy na rynek kilka nowych inwestycji. 

 

Sprzedajemy zarówno kameralne nieruchomości, jak i całe osiedla mieszkaniowe. Współpracujemy z małymi firmami, jak również z dużymi korporacjami. Nie pobieramy prowizji i podatku PCC.

Sfera Nieruchomości

0

Nowych mieszkań
w naszej ofercie

0

Inwestycji
w obłsudze

0

średni metraż sprzedanego mieszkania w ostatnim roku

0

średnia cena m2 sprzedanego mieszkania w ostatni roku

Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie?

Przede wszystkim, nowa nieruchomość może być w pełni dostosowana do preferencji właścicieli. Na etapie budowy można zaplanować układ pomieszczeń i aranżację. Dodatkowo, rynek pierwotny oferuje szeroki wybór mieszkań. Klient może wybrać piętro, układ względem stron świata czy widok z okna. 

 

Dajemy możliwość dostosowania terminu odbioru nieruchomości do indywidualnej sytuacji kupującego – oferujemy lokale gotowe do zamieszkania oraz te będące w budowie. Jeśli naszych klientów interesuje wartość inwestycyjna, to zawsze uczulamy, że ceny nowych mieszkań rosną szybciej i wolniej spadają. Dodatkowo, nowe budownictwo zapewnia wysoką oszczędność na opłatach okołotransakcyjnych – brak prowizji i podatku PCC.

Indywidualna pomoc przy transakcjach

Wesprzemy Cię podczas całego procesu kupna lub sprzedaży nieruchomości. Będziemy z Tobą od pierwszej prezentacji aż po odbiór kluczy.

Projekt i wykończenie nieruchomości

Nasz projektant pomoże Ci zaplanować remont lub wykończenie mieszkania. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt, który zrealizuje nasz wykonawca.

Pomoc w uzyskaniu kredytu

Współpracujemy z najlepszymi doradcami finansowymi na rynku. Przygotują dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązania kredytowe, w dowolnie wybranym banku.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK