Mieszkania - oferty

(347 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Brdyujście
Hala do wynajęcia
68,00 m2
Obiekt o powierzchni 68m2 położony na bydgoskim Brdyujściu (ul. Przemysłowa). Otwarta przestrzeń daje możliwość dowolnej…
1 700 zł zł/m2
Bydgoszcz, Bartodzieje
Lokal do wynajęcia
125,00 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - DOSTĘPNA TYLKO U NAS! Funkcjonalnie zaprojektowany i wykończony lokal użytkowy z…
6 250 zł 50,00 zł/m2
Szubin (gw), Wąsosz
Działka na sprzedaż
496,00 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Działka w Wąsoszu blisko jeziora !!! …
270 000 zł 544,35 zł/m2
Bydgoszcz, Jachcice
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
31,40 m2
Mieszkanie jednopokojowe (31,4 m²) na drugim piętrze w kamienicy na bydgoskich Jachcicach. Mieszkanie znajduje się…
245 000 zł 7 802,55 zł/m2
Bydgoszcz, Osiedle Leśne
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
55,60 m2
Dwupokojowe mieszkanie (55,6m2) położone na 3 piętrze bloku na bydgoskim Osiedlu Leśnym. Lokal idealny pod…
379 000 zł 6 816,55 zł/m2
Sicienko, Mochle
Dom na sprzedaż
6 pokoi
272,00 m2
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Siedlisko z ogromnym potencjałem | Dom 132 m²…
1 299 000 zł 4 775,74 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
90,30 m2
Duże, 4-pokojowe mieszkanie (90,30m2) w niskim budynku na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie składa się z czterech…
565 000 zł 6 256,92 zł/m2
Osielsko, Osielsko
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
153,46 m2
Przestronny, czteropokojowy apartament (153,5m2) położony na pierwszym piętrze budynku z 2018 r. Mieszkanie imponuje spójną…
1 799 000 zł 11 722,92 zł/m2