Mieszkania - oferty

(358 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Białe Błota, Przyłęki
Dom na sprzedaż
5 pokoi
126,00 m2
Nowe osiedle domów w Przyłękach! Kameralna inwestycja nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowana w spokojnej…
699 000 zł 5 547,62 zł/m2
Bydgoszcz, Górzyskowo
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
35,50 m2
Mieszkanie dwu pokojowe (35,5m2) na trzecim piętrze w niskim bloku na bydgoskim Górzyskowie.   Mieszkanie…
399 000 zł 11 239,44 zł/m2
Bydgoszcz,
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
85,80 m2
Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe | Kameralne osiedle | Bydgoszcz – Jary Jeśli szukasz miejsca, które…
849 000 zł 9 895,10 zł/m2
Dobrcz, Borówno
Działka na sprzedaż
9 770,00 m2
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni ok. 9700m2, położona w Aleksandrowie koło Bydgoszczy. Zostały ustalone…
540 000 zł 55,27 zł/m2
Bydgoszcz, Łęgnowo
Lokal do wynajęcia
1 pokój
122,20 m2
Lokal (pow. 122,2 m2) znajdujący się w  budynku biurowym, zlokalizowanym na bydgoskim Łęgnowie, przy ul.…
4 766 zł 39,00 zł/m2
Osielsko, Niemcz
Dom na sprzedaż
2 pokoje
48,00 m2
Urokliwy dom 48 m² na dużej działce 947 m² – Niemcz - DO NEGOCJACJI !!!…
850 000 zł 17 708,33 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
25,74 m2
TYLKO W NASZYM BIURZE! Kawalerka (25,74m2) położona na parterze w nowym budynku (2024 r.) na…
319 000 zł 12 393,16 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
25,33 m2
Wyremontowane mieszkanie (kawalerka 25,33 m2) na bydgoskim Szwederowie zaledwie 500 metrów od Starego Rynku. Lokal…
253 000 zł 9 988,16 zł/m2