Mieszkania - oferty

(358 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Okole
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
38,38 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Mieszkanie dwu-pokojowe (38m2) w parterze oficyny na…
219 000 zł 5 706,10 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
60,83 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Mieszkanie trzypokojowe (61m2) położone na trzecim piętrze…
419 000 zł 6 888,05 zł/m2
Bydgoszcz, Szwederowo
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
69,47 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Mieszkanie czteropokojowe (69,47m2) położone na pierwszym piętrze…
599 000 zł 8 622,43 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
65,64 m2
Mieszkanie trzypokojowe w dobrej lokalizacji. Duży salon (27m2) dwie sypialnie i garderoba a na przedpokoju miejsce…
669 528 zł 10 200,00 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
39,26 m2
Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję zlokalizowaną w Centrum Bydgoszczy. To idealne miejsce dla osób, które…
478 972 zł 12 200,00 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
44,82 m2
Promocja 8999zł/m2 !!! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w…
403 335 zł 8 999,00 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
65,58 m2
649 242 zł 9 900,00 zł/m2
Bydgoszcz, Bielawy
Lokal do wynajęcia
70,00 m2
Lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na wysokim parterze w biurowcu…
4 200 zł 60,00 zł/m2