Mieszkania - oferty

(347 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
38,77 m2
Budynek usytuowany w Starym Fordonie, w sąsiedztwie odrestaurowanego bulwaru nad Wisłą z pełną infrastrukturą wypoczynkową:…
398 900 zł 10 288,88 zł/m2
Bydgoszcz, Łęgnowo
Lokal do wynajęcia
1 pokój
19,30 m2
Lokal (pow. 19,3 m2) znajdujący się w  budynku biurowym, zlokalizowanym na bydgoskim Łęgnowie, przy ul.…
753 zł 39,00 zł/m2
Bydgoszcz, Szwederowo
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
54,01 m2
TYLKO U NAS!!!   Mieszkanie trzy pokojowe (55,10m2) na pierwszym piętrze w bloku na bydgoskim…
385 000 zł 7 128,31 zł/m2
Dąbrowa Chełmińska, Słończ
Działka na sprzedaż
2 921,00 m2
Na sprzedaż działka o powierzchni 2921 m² położona w miejscowości Słoncz, w powiecie bydgoskim. Nieruchomość…
68 000 zł 23,28 zł/m2
Świekatowo, Jania Góra
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
65,95 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, TYLKO U MNIE !!! Mieszkanie trzypokojowe (66 m²) na parterze w budynku…
260 000 zł 3 942,38 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Hala do wynajęcia
595,00 m2
Magazyny wysokiego składowania z powierzchnią biurową, położone na terenach przy Parku Przemysłowym. Położenie budynku gwarantuje…
28 000 zł 47,06 zł/m2
Sicienko, Pawłówek
Dom na sprzedaż
5 pokoi
120,00 m2
Dom w zabudowie bliźniaczej (ok.100 m2 powierzchni użytkowej) położony w Pawłówku, zaledwie kilka minut drogi…
699 000 zł 5 825,00 zł/m2
Pruszcz, Wałdowo
Dom na sprzedaż
3 pokoje
140,00 m2
Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 140 m², zlokalizowany w Wałdowie (gmina Pruszcz). Choć…
650 000 zł 4 642,86 zł/m2