Mieszkania - oferty

(347 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Dobrcz, Borówno
Działka na sprzedaż
9 770,00 m2
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni ok. 9700m2, położona w Aleksandrowie koło Bydgoszczy. Zostały ustalone…
540 000 zł 55,27 zł/m2
Bydgoszcz, Łęgnowo
Lokal do wynajęcia
1 pokój
122,20 m2
Lokal (pow. 122,2 m2) znajdujący się w  budynku biurowym, zlokalizowanym na bydgoskim Łęgnowie, przy ul.…
4 766 zł 39,00 zł/m2
Osielsko, Niemcz
Dom na sprzedaż
2 pokoje
48,00 m2
Urokliwy dom 48 m² na dużej działce 947 m² – Niemcz - DO NEGOCJACJI !!!…
850 000 zł 17 708,33 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
25,74 m2
TYLKO W NASZYM BIURZE! Kawalerka (25,74m2) położona na parterze w nowym budynku (2024 r.) na…
319 000 zł 12 393,16 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
25,33 m2
Wyremontowane mieszkanie (kawalerka 25,33 m2) na bydgoskim Szwederowie zaledwie 500 metrów od Starego Rynku. Lokal…
253 000 zł 9 988,16 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Lokal na sprzedaż
13,03 m2
Na sprzedaż  lokal usługowy (o powierzchni 13,03 m²) z osobnym wejściem, zlokalizowany na bydgoskim Czyżkówku.…
155 000 zł 11 895,63 zł/m2
Osielsko, Niemcz
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
94,43 m2
Elegancki apartament 94m2 w Niemczu - komfort, przestrzeń i spokój. Na sprzedaż wyjątkowy przestronny apartament…
779 000 zł 8 249,50 zł/m2
Białe Błota, Lisi Ogon
Działka na sprzedaż
20 452,00 m2
Działka inwestycyjna o powierzchni ponad 2ha położona w podbydgoskim Lisim Ogonie. Grunt objęty miejscowym planem…
5 000 000 zł 244,47 zł/m2