Mieszkania - oferty
(355 ofert)Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
63,10 m2
OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE! Mieszkanie trzypokojowe (63m2) położone na parterze bloku mieszkalnego na…
475 000 zł
7 527,73 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Lokal do wynajęcia
2 pokoje
133,65 m2
Narożny lokal biurowo-usługowy z dwoma prywatnymi łazienkami (pow. 133,65 m2) usytuowany na parterze budynku z…
6 282 zł
47,00 zł/m2
Bydgoszcz, Miedzyń
Działka na sprzedaż
347,00 m2
Atrakcyjna działka ROD na ogródku działkowym im. 1-go Maja na Miedzyniu. Działka o powierzchni 347m2,…
59 000 zł
170,03 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Lokal do wynajęcia
1 pokój
57,05 m2
Lokal biurowo-usługowy z prywatną łazienką (pow. 57 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r.…
2 681 zł
47,00 zł/m2
Bydgoszcz, Bartodzieje
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
59,47 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Nowoczesny apartamentowiec | 3 pokoje |…
760 000 zł
12 779,55 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
48,70 m2
Trzypokojowe mieszkanie (pow. 48,7 m2) na czwartym piętrze w bloku z windą (2024 r.) na…
629 000 zł
12 915,81 zł/m2
Osielsko, Niemcz
Dom na sprzedaż
6 pokoi
350,00 m2
Nowoczesny, piętrowy dom o całkowitej powierzchni około 350 m² (powierzchnia użytkowa ok. 205 m²), położony…
3 600 000 zł
10 285,71 zł/m2