Mieszkania - oferty
(355 ofert)Bydgoszcz, Centrum
Lokal do wynajęcia
3 pokoje
77,00 m2
Lokal biurowo-usługowy (pow. 77 m2) usytuowany na 5 piętrze kamienicy z WINDĄ w centrum Bydgoszczy. Lokal…
3 080 zł
40,00 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Lokal do wynajęcia
3 pokoje
70,15 m2
Lokal biurowo-usługowy (pow. 70,15 m2) z balkonem usytuowany na 4 piętrze kamienicy z WINDĄ w centrum…
2 806 zł
40,00 zł/m2
Bydgoszcz, Bielawy
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
27,28 m2
Mieszkanie jednopokojowe (27,28m2) na czwartym piętrze w apartamentowcu w dzielnicy Muzycznej Mieszkanie mieści się na…
379 192 zł
13 900,00 zł/m2
Bydgoszcz, Bielawy
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
60,32 m2
Mieszkanie trzypokojowe (60,32m2) na czwartym piętrze w apartamentowcu w dzielnicy Muzycznej Mieszkanie mieści się na…
741 936 zł
12 300,00 zł/m2
Bydgoszcz, Glinki
Lokal do wynajęcia
3 pokoje
262,90 m2
Powierzchnia biurowa (pow. 262,9 m2) usytuowana na drugim piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Powierzchnia…
10 516 zł
40,00 zł/m2
Bydgoszcz, Bartodzieje
Lokal do wynajęcia
1 pokój
35,00 m2
Lokal biurowo-usługowy (pow. 35 m2) usytuowany na pierwszym piętrze biurowca przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Trzykondygnacyjny…
1 225 zł
35,00 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
177,00 m2
Nietuzinkowy apartament (177m2) na trzecim piętrze z balkonami!! (jeden mały, drugi koło 12m2) w odnawianej…
999 900 zł
5 649,15 zł/m2