Mieszkania - oferty
(356 ofert)Osielsko, Niwy
Dom na sprzedaż
9 pokoi
654,00 m2
Przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 654m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 3339m2 w Niwach…
1 790 000 zł
2 737,00 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Hala do wynajęcia
657,74 m2
Na wynajem hala - oddanie do użytku 3Q 2024r. (powierzchnia magazynowa 565,64m2 + powierzchnia biurowo-socjalna…
16 503 zł
25,09 zł/m2
Bydgoszcz, Łęgnowo
Działka na sprzedaż
2 477,00 m2
Działka budowlana o powierzchni 2477 m2 położona w Bydgoszczy (os. Łęgnowo- wieś). Oferta wyłącznie w…
249 000 zł
100,52 zł/m2
Bydgoszcz, Okole
Lokal do wynajęcia
5 pokoi
272,80 m2
Powierzchnia biurowa (pow. 272,8 m2) usytuowana na parterze biurowca w dzielnicy Okole. +10 miejsc parkingowych…
9 330 zł
34,20 zł/m2
Łabiszyn (gw), Władysławowo
Działka na sprzedaż
1 105,00 m2
Działka budowlana z WZ o powierzchni 1105 m2 położona we Władysławowie gm. Łabiszyn Nieruchomość gruntowa…
83 000 zł
75,11 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
39,74 m2
Najlepsze źródło informacji Z przyjemnością przedstawiamy Państwu drugi etap inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Kapuściskach. Nowoczesny,…
436 742 zł
10 989,98 zł/m2
Sicienko, Murucin
Działka na sprzedaż
5 914,00 m2
Działka budowlana z linią brzegową jeziora słupowskiego o powierzchni 5914m2. Wymarzone miejsce dla osób chcących…
390 000 zł
65,95 zł/m2