Mieszkania - oferty

(358 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Glinki
Lokal do wynajęcia
2 pokoje
167,60 m2
Powierzchnia biurowa (pow. 167,6 m2) usytuowana na drugim piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Obiekt…
6 704 zł 40,00 zł/m2
Bydgoszcz, Glinki
Lokal do wynajęcia
1 pokój
133,10 m2
Powierzchnia biurowa (pow. 133,1 m2) usytuowana na drugim piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Obiekt…
5 324 zł 40,00 zł/m2
Bydgoszcz, Glinki
Lokal do wynajęcia
1 pokój
66,00 m2
Powierzchnia biurowa (pow. 66 m2) usytuowana na drugim piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Obiekt…
2 640 zł 40,00 zł/m2
Bydgoszcz, Bielawy
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
59,69 m2
MIESZKANIE WYKOŃCZONE POD KLUCZ! Mieszkanie trzypokojowe (59,69m2) na parterze w apartamentowcu w Dzielnicy Muzycznej. Mieszkanie…
895 000 zł 14 994,14 zł/m2
Bydgoszcz, Osowa Góra
Działka na sprzedaż
2 358,00 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Działka budowlana o powierzchni 2358 m2 położona…
599 000 zł 254,03 zł/m2
Bydgoszcz, Bielawy
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
27,04 m2
MIESZKANIE WYKOŃCZONE POD KLUCZ! Mieszkanie jednopokojowe (27,04m2) na drugim piętrze w apartamentowcu w Dzielnicy Muzycznej.…
486 000 zł 17 973,37 zł/m2
Bydgoszcz, Bielawy
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
27,20 m2
MIESZKANIE WYKOŃCZONE POD KLUCZ! Mieszkanie jednopokojowe (27,20m2) na pierwszym piętrze w apartamentowcu w Dzielnicy Muzycznej.…
489 000 zł 17 977,94 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
33,00 m2
Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33m2 położone na drugim piętrze w kamienicy na bydgoskim Śródmieściu.  …
319 000 zł 9 666,67 zł/m2