Mieszkania - oferty

(355 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Wyżyny
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
29,67 m2
 Mieszkanie jednopokojowe (30m2) na parterze, na bydgoskim osiedlu Glinki - Zielone Tarasy. Wykończone mieszkanie, praktycznie…
389 000 zł 13 110,89 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
52,56 m2
Promocja 8999zł/m2 !!! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w…
472 987 zł 8 998,99 zł/m2
Bydgoszcz, Szwederowo
Działka na sprzedaż
1 126,00 m2
Działka budowlana o powierzchni 1126 m2, położona na bydgoskim Szwederowie (os. Podgórna) Grunt o pochyłym ukształtowaniu,…
1 702 000 zł 1 511,55 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
53,34 m2
480 006 zł 8 998,99 zł/m2
Bydgoszcz, Górzyskowo
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
80,00 m2
Komfortowe 3 pokoje z klimatyzacją | 80 m² | Górzyskowo Na sprzedaż komfortowe i bardzo…
789 900 zł 9 873,75 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie do wynajęcia
1 pokój
23,45 m2
Przytulna kawalerka (ok. 24m2) na drugim piętrze w kamienicy w ścisłym Centrum miasta. Kawalerka przy…
1 500 zł 63,97 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
56,06 m2
TYLKO U NAS! Mieszkanie czteropokojowe (56,06m2), położone na pierwszym piętrze w bloku na Kapuściskach, ul.…
399 000 zł 7 117,37 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
77,87 m2
699 900 zł 8 988,06 zł/m2