Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - oferty

(174 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
65,64 m2
Mieszkanie trzypokojowe w dobrej lokalizacji. Duży salon (27m2) dwie sypialnie i garderoba a na przedpokoju miejsce…
669 528 zł 10 200,00 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
39,26 m2
Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję zlokalizowaną w Centrum Bydgoszczy. To idealne miejsce dla osób, które…
478 972 zł 12 200,00 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
44,82 m2
Promocja 8999zł/m2 !!! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w…
403 335 zł 8 999,00 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
65,58 m2
649 242 zł 9 900,00 zł/m2
Bydgoszcz, Wyżyny
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
20,23 m2
Mieszkanie jednopokojowe (20,23m2) na siódmym piętrze, na osiedlu Wyżyny. Funkcjonalna, zgrabna kawalerka z widokiem na…
239 000 zł 11 814,14 zł/m2
Bydgoszcz, Wyżyny
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
29,67 m2
 Mieszkanie jednopokojowe (30m2) na parterze, na bydgoskim osiedlu Glinki - Zielone Tarasy. Wykończone mieszkanie, praktycznie…
389 000 zł 13 110,89 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
52,56 m2
472 987 zł 8 998,99 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
53,34 m2
480 006 zł 8 998,99 zł/m2

Szukasz małej kawalerki, a może dużego apartamentu z balkonem? W tym miejscu zyskujesz dostęp do aktualnych ofert nieruchomości. Proponujemy Ci mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy i okolicach. Każde ogłoszenie zawiera szczegółowy opis lokalu oraz bogatą galerię zdjęć. W treści oferty znajdziesz także dane kontaktowe do pośrednika. Doradca ten odpowie na wszelkie pytania związane z kupnem własnego lokum. Pomożemy Ci także w otrzymaniu kredytu z banku. Dowiedz się o nas więcej.

Kupno mieszkania w Bydgoszczy – krok po kroku

Na początek zastanów się, czy interesuje Cię nieruchomość na sprzedaż z rynku wtórnego, czy pierwotnego. W pierwszym przypadku zawsze warto ocenić stan techniczny apartamentu. Ma to na celu oszacowanie potencjalnych kosztów związanych z remontem. Zaletą drugiej opcji jest możliwość aranżowania przestrzeni zgodnie z Twoimi potrzebami. Ciekawym rozwiązaniem jest także kupno nowego mieszkania pod klucz. Czyli wykończonego i gotowego do użytku. Mocną stroną kilku czy kilkudziesięcioletnich lokali jest położenie. Najczęściej znajdują się one w dzielnicach sąsiadujących z centrum miasta. W otoczeniu takich osiedli mieści się dobrze rozwinięta infrastruktura, np. sklepy, szkoła, przedszkole oraz transport publiczny.

Wśród naszych Klientów dużym zainteresowaniem cieszą się nieruchomości na sprzedaż w Bydgoszczy na:

  • Fordonie,
  • Bartodziejach,
  • Szwederowie,
  • Błoniu itd.

Mamy również oferty z kameralnego Wejherowa, czy też ze znacznie większych ośrodków takich jak Gdańsk czy Gdynia.