- oferty
(355 ofert)Bydgoszcz, Szwederowo
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
69,47 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Mieszkanie czteropokojowe (69,47m2) położone na pierwszym piętrze…
599 000 zł
8 622,43 zł/m2
Bydgoszcz, Jachcice
Mieszkanie do wynajęcia
3 pokoje
84,15 m2
Trzypokojowe mieszkanie 84,15m2 (piętro domu z zabudowie bliźniaczej) z 15-metrowym tarasem oraz 100-metrowym ogrodem z…
3 990 zł
47,42 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Lokal do wynajęcia
102,92 m2
Lokal użytkowy z witryną (102,92 m2) na parterze odrestaurowanej kamienicy w centrum Bydgoszczy, 50 m…
4 500 zł
43,72 zł/m2
Bydgoszcz, Okole
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
73,50 m2
Mieszkanie trzypokojowe (73,5 m2) na trzecim piętrze w bloku z 2019 roku. Apartament z tarasem.…
835 000 zł
11 360,54 zł/m2
Bydgoszcz, Okole
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
38,38 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Mieszkanie dwu-pokojowe (38m2) w parterze oficyny na…
219 000 zł
5 706,10 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
60,83 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Mieszkanie trzypokojowe (61m2) położone na trzecim piętrze…
419 000 zł
6 888,05 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
65,64 m2
Mieszkanie trzypokojowe w dobrej lokalizacji. Duży salon (27m2) dwie sypialnie i garderoba a na przedpokoju miejsce…
669 528 zł
10 200,00 zł/m2