- oferty

(355 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Bielawy
Lokal do wynajęcia
205,00 m2
Komfortowy lokal użytkowy (205m2) położny w odrestaurowanej willowej kamienicy. Wnętrze lokalu podzielone jest na duże…
7 500 zł 36,59 zł/m2
Bydgoszcz, Miedzyń
Dom na sprzedaż
9 pokoi
1 130,00 m2
Dom wolnostojący na bydgoskim Miedzyniu. Piętrowy dom (1130 m2 powierzchni użytkowej) z podpiwniczeniem pod całym…
2 990 000 zł 2 646,02 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Lokal do wynajęcia
144,00 m2
Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na pierwszym piętrze…
6 480 zł 45,00 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Lokal do wynajęcia
163,00 m2
Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na drugim piętrze…
6 520 zł 40,00 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Lokal do wynajęcia
205,00 m2
Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na parterze w…
9 225 zł 45,00 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Lokal do wynajęcia
8 pokoi
250,00 m2
Lokal użytkowy na wysokim parterze zlokalizowany w pobliżu dworca PKP w Bydgoszczy. Przeznaczenie: usługowo- biurowe.…
10 750 zł 43,00 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
75,22 m2
W nowej inwestycji na bydgoskich Kapuściskach zaplanowano dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą parkingową…
774 766 zł 10 300,00 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
60,64 m2
630 656 zł 10 400,00 zł/m2