Działki - oferty
(357 ofert)Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
48,70 m2
Trzypokojowe mieszkanie (pow. 48,7 m2) na czwartym piętrze w bloku z windą (2024 r.) na…
629 000 zł
12 915,81 zł/m2
Osielsko, Niemcz
Dom na sprzedaż
6 pokoi
350,00 m2
Nowoczesny, piętrowy dom o całkowitej powierzchni około 350 m² (powierzchnia użytkowa ok. 205 m²), położony…
3 600 000 zł
10 285,71 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
58,45 m2
Trzypokojowe mieszkanie (pow. 58,45 m2) na drugim piętrze w bloku z windą (2019 r.) w…
620 000 zł
10 607,36 zł/m2
Bydgoszcz, Opławiec
Działka na sprzedaż
1 673,00 m2
Działka budowlana o powierzchni 1673 m2 położona w Opławcu. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego…
699 000 zł
417,81 zł/m2
Dąbrowa Chełmińska, Nowy Dwór
Działka na sprzedaż
3 149,00 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Działka o powierzchni 3149 m2 położona 7…
320 000 zł
101,62 zł/m2
Dobrcz, Kozielec
Działka na sprzedaż
1 957,00 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Działka budowlana o powierzchni 1957 m2 położona…
175 000 zł
89,42 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
33,00 m2
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 z ogródkiem…
379 000 zł
11 484,85 zł/m2