Działki - oferty
(358 ofert)Bydgoszcz, Bielawy
Lokal do wynajęcia
50,00 m2
Lokal użytkowy (dwa pomieszczenia) z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na wysokim parterze…
3 000 zł
60,00 zł/m2
Bydgoszcz, Bielawy
Lokal do wynajęcia
118,00 m2
Lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na wysokim parterze w biurowcu…
7 080 zł
60,00 zł/m2
Bydgoszcz, Wyżyny
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
20,23 m2
Mieszkanie jednopokojowe (20,23m2) na siódmym piętrze, na osiedlu Wyżyny. Funkcjonalna, zgrabna kawalerka z widokiem na…
239 000 zł
11 814,14 zł/m2
Bydgoszcz, Wyżyny
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
29,67 m2
Mieszkanie jednopokojowe (30m2) na parterze, na bydgoskim osiedlu Glinki - Zielone Tarasy. Wykończone mieszkanie, praktycznie…
389 000 zł
13 110,89 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
52,56 m2
Promocja 8999zł/m2 !!! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w…
472 987 zł
8 998,99 zł/m2
Bydgoszcz, Szwederowo
Działka na sprzedaż
1 126,00 m2
Działka budowlana o powierzchni 1126 m2, położona na bydgoskim Szwederowie (os. Podgórna) Grunt o pochyłym ukształtowaniu,…
1 702 000 zł
1 511,55 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
53,34 m2
480 006 zł
8 998,99 zł/m2