Działki - oferty
(358 ofert)Pruszcz, Wałdowo
Dom na sprzedaż
3 pokoje
140,00 m2
Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 140 m², zlokalizowany w Wałdowie (gmina Pruszcz). Choć…
650 000 zł
4 642,86 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Lokal do wynajęcia
1 pokój
80,89 m2
Lokal biurowo-usługowy z prywatną łazienką (pow. 80,89 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r.…
3 802 zł
47,00 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Lokal do wynajęcia
2 pokoje
137,94 m2
Lokal biurowo-usługowy z dwoma prywatnymi łazienkami (pow. 138 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026…
6 483 zł
47,00 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
63,10 m2
OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE! Mieszkanie trzypokojowe (63m2) położone na parterze bloku mieszkalnego na…
475 000 zł
7 527,73 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Lokal do wynajęcia
2 pokoje
133,65 m2
Narożny lokal biurowo-usługowy z dwoma prywatnymi łazienkami (pow. 133,65 m2) usytuowany na parterze budynku z…
6 282 zł
47,00 zł/m2
Bydgoszcz, Miedzyń
Działka na sprzedaż
347,00 m2
Atrakcyjna działka ROD na ogródku działkowym im. 1-go Maja na Miedzyniu. Działka o powierzchni 347m2,…
59 000 zł
170,03 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Lokal do wynajęcia
1 pokój
57,05 m2
Lokal biurowo-usługowy z prywatną łazienką (pow. 57 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r.…
2 681 zł
47,00 zł/m2