- oferty

(358 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Górzyskowo
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
80,00 m2
Komfortowe 3 pokoje z klimatyzacją | 80 m² | Górzyskowo Na sprzedaż komfortowe i bardzo…
789 900 zł 9 873,75 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie do wynajęcia
1 pokój
23,45 m2
Przytulna kawalerka (ok. 24m2) na drugim piętrze w kamienicy w ścisłym Centrum miasta. Kawalerka przy…
1 500 zł 63,97 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
56,06 m2
TYLKO U NAS! Mieszkanie czteropokojowe (56,06m2), położone na pierwszym piętrze w bloku na Kapuściskach, ul.…
399 000 zł 7 117,37 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
77,87 m2
Promocja 8999zł/m2 !!! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w…
699 900 zł 8 988,06 zł/m2
Bydgoszcz, Bartodzieje
Mieszkanie do wynajęcia
2 pokoje
63,77 m2
Dwupokojowe mieszkanie (pow. 63,77 m2) usytuowane na pierwszym piętrze w  apartamentowcu na bydgoskim Skrzetusku, blisko…
2 800 zł 43,91 zł/m2
Bydgoszcz, Bartodzieje
Mieszkanie do wynajęcia
3 pokoje
77,74 m2
Mieszkanie trzypokojowe (70,69m2) na VIII piętrze na nowoczesnym osiedlu ATRIUM PARK: Bartodzieje ul. Gajowa.   Jasne,…
3 200 zł 41,16 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Lokal do wynajęcia
1 pokój
21,00 m2
Lokal biurowo-usługowy z witryną  (pow. około 21 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r.…
987 zł 47,00 zł/m2
Bydgoszcz, Śródmieście
Lokal do wynajęcia
2 pokoje
117,17 m2
Lokal usługowy z prywatną łazienką (pow. 117,17 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r.…
5 507 zł 47,00 zł/m2