- oferty
(347 ofert)Bydgoszcz, Osowa Góra
Działka na sprzedaż
212,00 m2
Działka budowlana o powierzchni 212 m2 położona na bydgoskiej Osowej Górze. Grunt objęty miejscowym planem…
189 000 zł
891,51 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
80,85 m2
Tereny nadwiślańskie. Nowa inwestycja na bydgoskich Fordonie została zaprojektowana z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców.…
775 351 zł
9 589,99 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
73,34 m2
681 329 zł
9 290,01 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
73,34 m2
659 327 zł
8 990,01 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
58,10 m2
557 179 zł
9 590,00 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
55,57 m2
555 144 zł
9 989,99 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
36,50 m2
386 535 zł
10 590,00 zł/m2