- oferty
(356 ofert)Osielsko, Niwy
Działka na sprzedaż
9 449,00 m2
Działka inwestycyjna o powierzchni 9449 m2 położona w Niwach (gm. Osielsko) Grunt objęty miejscowym planem…
1 890 000 zł
200,02 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Hala do wynajęcia
570,00 m2
Oferujemy na wynajem halę o charakterze produkcyjnym/magazynowym/warsztatowym zlokalizowaną przy ul. Przemysłowej. Obiekt murowany z 2016…
13 110 zł
23,00 zł/m2
Bydgoszcz, Wilczak
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
72,00 m2
Oferta inwestycyjna - dwupak mieszkaniowy, z osobnymi KW! Dwa mieszkania dwupokojowe, położone na parterze kamienicy,…
399 000 zł
5 541,67 zł/m2
Dąbrowa Chełmińska, Wałdowo Królewskie
Działka na sprzedaż
1 192,00 m2
WAŁDOWO PRAWDZIWIE KRÓLEWSKIE - Działka 1192 m2 pod zabudowę jednorodzinną w Wałdowie Królewskim. Prezentowana działka…
178 000 zł
149,33 zł/m2
Dąbrowa Chełmińska, Wałdowo Królewskie
Działka na sprzedaż
1 192,00 m2
178 000 zł
149,33 zł/m2
Dąbrowa Chełmińska, Wałdowo Królewskie
Działka na sprzedaż
1 191,00 m2
WAŁDOWO PRAWDZIWIE KRÓLEWSKIE - Działka 1191 m2 pod zabudowę jednorodzinną w Wałdowie Królewskim. Prezentowana działka…
178 000 zł
149,45 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
129,68 m2
Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 124m2, położone na drugim piętrze kamienicy w Centrum Bydgoszczy przy…
949 000 zł
7 318,01 zł/m2